O nas

Firma ActivPC działa na rynku od 2019 roku. Od początku istnienia firmy dokładamy wszelkich starań, by w Twojej ręce trafił najlepszej jakości sprzęt poleasingowy. Firma jest stosunkowo młoda lecz nasze doświadczenie sięga 10 lat

Klasyfikacja produktów

Klasyfikujemy produkty zgodnie z poniższym opisem:

Identyfikacja klas produktów :

-> klasa A+ produkt w stanie idealnym. wyglądający jak nowy.

-> klasa A produkt w stanie dobrym posiadający niewielkie ślady użytkowania

-> klasa A- produkt posiadający normalne ślady użytkowania-otarcia,lekkie zarysowania

 

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It’s easy. Just click “Edit Text” or double click me and you can start adding your own content and make changes to the font. 

 

Nagłówek 1

Siedziba firmy znajduje się w Warszawie. Specjalizujemy się w sprzedaży komputerów oraz akcesoriów komputerowych. Z myślą o rosnących oczekiwaniach rynku nieustannie poszerzamy ofertę. Znajdują się w niej towary pochodzące od renomowanych producentów. Dzięki temu mamy absolutną pewność co do ich wysokiej jakości i niezawodności. Prowadzimy sprzedaż laptopów oraz komputerów firmowych. Zapewniamy fachowe doradztwo podczas wyboru. Dobierzemy najlepsze do potrzeb rozwiązania.

Proponujemy między innymi:

  • laptopy firmowe

  • komputery poleasingowe

  • monitory

  • drukarki

  • telefony

 

 

Zapewniamy możliwość rozbudowy pamięci do laptopa. Państwa satysfakcja jest dla nas priorytetem, dlatego angażujemy się w każde powierzone zlecenie. Gwarantujemy przystępne ceny i współpracę na atrakcyjnych warunkach. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej firmy oraz zapoznania się z ofertą.

powered by wix.com